trwa ładowanie...
Oferta nieaktualna

ID: 70021
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Samochód odbiór od ręki

Jak nabyć to auto?

Współpracujemy ze znanymi i zaufanymi partnerami finansowymi, którzy przygotowali gotowe warianty kalkulacji kredytu, leasingu i najmu. Wszystkie warianty zostały skalkulowane w najbardziej korzystnych i popularnych opcjach, w oparciu o aktualne promocje. Dzięki temu możesz wybrać nowy samochód w bardzo korzystnej cenie oraz najlepsze warunki finansowania nawet w kilka sekund – całkowicie online, bez długiego oczekiwania na ofertę.

Gotówka

Kredyt

Wynajem

Gotówka

Leasing

Kredyt

Wynajem

Prosto i bezpiecznie - Autofix

Autoflix jest nowoczesną internetową platformą łączącą dealerów, podmioty finansujące i nabywców aut. Wszystkie prezentowane auta są nowe i znajdują się na placach i w salonach dealerów z całej Polski.


Jeśli wybrałeś już auto i dobrałeś finansowanie, pozostało już tylko kilka prostych kroków:

 • 1. Bezpieczna rezerwacja na 5 dni

  Zarezerwuj wybrane auto wypełniając prosty formularz. Potwierdzenie rezerwacji i dalsze instrukcje otrzymasz na adres e-mail. Rezerwacji możesz dokonać wpłacając zwrotną zaliczkę. Dzięki szybkim płatnościom online rezerwacja jest prosta i bezpieczna. Zaliczka jest zwrotna bez względu na Twoją dezycję. Od tego momentu w dalszym procesie będzie asystował Ci nasz doradca.

  Płatności za pośrednictwem BlueMedia
 • 2. Wniosek o finansowanie i decyzja

  Jeśli nie kupujesz auta za gotówkę, otrzymasz od nas komplet informacji o wymaganiach podmiotu finansującego. Pomożemy Ci je wypełnić aby uniknąć błędów i przyspieszyć proces.

 • 3. Rejestracja i ubezpieczenie auta

  Rejestracja i ubezpieczenie auta możesz załatwić w miejscu swojego zamieszkania lub prowadzenia działalności. Jeśli wybrałeś leasing lub najem - formalnościami zajmie się podmiot finansujący. Jeśli wybrałeś kredyt lub zakup za gotówkę - zarejestruj i ubezpiecz auto samodzielnie. Nasz Doradca sprawnie przeprowadzi Cię przez ten proces.

 • 4. Dokończ zakup i odbierz nowe auto

  Cały proces zamuje zwykle ok. 7 dni. Ten czas może być krótszy, jeśli sprawnie zgromadzisz wymagane dokumenty. W przypadku zakupu za gotówkę mogą to być nawet 3 dni. Odbierz nowe auto w salonie dealera i ciesz się zakupem.

ZWROTNA ZALICZKA

Po co jest zaliczka?

Dzięki zaliczce Twoje auto zostanie zarezerwowane na 5 dni roboczych i nie będzie ofertowane innym Klientom. W tym czasie możesz przygotować niezbędne dokumety, poprosić o dodatkowe zdjęcia lub obejrzeć auto na miejscu.

Kiedy zostanie zwrócona?

Zaliczka jest zwrotna, bez względu na Twoją ostateczną dezycję. Kwota zaliczki zostanie zwrócona na Twoje konto po zakupie auta lub w przypadku anulowania zamówienia w ciągu 3 dni roboczych.

Powodzenia :)

Biuro Obsługi Klienta

Godziny pracy:

Pon. - Pt.
8:00-18:00
Sobota
10:00-18:00

Powyższa prezentacja i kalkulacja stanowią zaproszenie do zawarcia umowy (art. 71 k.c.). Oferta handlowa w rozumieniu art. 66 k.c. może zostać złożona po dokonaniu oceny zdolności finansowej, od której uzależnione będzie zawarcie umowy. Zdjęcia mogą mieć charakter poglądowy.

Skontaktuj się z nami