trwa ładowanie...

Autoflix.pl

Rewolucja w zakupie samochodu
cały proces - online!

W Autoflix kupisz auto w kilka minut.

Jeśli tu trafiłeś, to znaczy, że szukasz nowego auta. Zwykle to szereg trudnych i czasochłonnych decyzji. Datego postanowiliśmy ułatwić i skrócić proces zakupu auta do minimum. Stworzyliśmy miejsce, umożliwiające bardzo intuicyjne wyszukanie oraz nabycie nowego auta całkowicie online. Od teraz w jednym miejscu wybierzesz samochód, dobierzesz najlepsze finansowanie i sfinalizujesz zakup. Dzięki temu cały proces jest całkowicie transparentny, bezpieczny i prosty.

Jak to działa?

Krok 1
wybierz swoje auto

Wybierz auto z tysięcy ofert. Skorzystaj z najwygodniejszego filtrowania. Dzięki samoobsługowej formule otrzymasz najlepsze ceny i narzędzia do porównywania ofert.

Użyj intuicyjnych filtrów
Wygodnie przeglądaj
wyniki wg rodzaju silnika
Krok 2
dobierz finansowanie

Zapoznaj się z parametrami auta. Jeśli auto Ci odpowiada, dobierz finansowanie. Możesz wybrać spośród gotowych ofert skalkulowanych w oparciu o aktualne promocje. Oferty przygotowały znane instytucje finansowe, współpracujące z Autoflix. Porównaj i dobierz najkorzystniejsze warianty kredytu, leasingu, najmu lub kup auto za gotówkę.

Wybierz wygodne
inansowanie
Krok 3
zarezerwuj auto

Zarezerwuj wybrane auto, wypełniając prosty formularz i wpłacając zwrotną zaliczkę. Dzięki szybkim płatnościom online rezerwacja jest prosta i bezpieczna. Potwierdzenie rezerwacji i dalsze instrukcje otrzymasz na adres e-mail. zarezerwuj auto

Zarezerwuj wpłacając
    zwrotną zaliczkę
Odbierz e-mail
z potwierdzeniem rezerwacji
i dokumentami
Krok 4

Dokończ zakup auta z doradcą Autoflix. Nasz pracownik wszystkiego dopilnuje. Dzięki temu łatwo i szybko dokończysz zakup. Minimum formalności, maximum wygody. W zależności od wybranej formy finansowania cały proces trwa od kilku dni do maksymalnie dwóch tygodni.

dokończ zakup
z Doradcą
Autoflix.pl
Krok 5
odbierz nowe auto

Odbierz wybrane auto w autoryzowanym salonie Skody lub zamów odbiór pod drzwi. To takie proste!

odbierz nowe auto
i ciesz się zakupem!

To takie proste!

Autoflix - pierwszy samoobsługowy
sklep internetowy z samochodami
wraz z finansowaniem.

Powyższa prezentacja i kalkulacja stanowią zaproszenie do zawarcia umowy (art. 71 k.c.). Oferta handlowa w rozumieniu art. 66 k.c. może zostać złożona po dokonaniu oceny zdolności finansowej, od której uzależnione będzie zawarcie umowy. Zdjęcia mogą mieć charakter poglądowy.

Skontaktuj się z nami