trwa ładowanie...

Jak to działa?

Wybrałeś auto? Świetnie, Zobacz, co dalej.

Bezpieczny i łatwy zakup auta

Jeśli tu trafiłeś, to znaczy, że szukasz nowego auta. Zwykle to szereg trudnych i czasochłonnych decyzji. Dlatego postanowiliśmy ułatwić i skrócić proces zakupu auta do minimum. Właśnie tutaj wyszukasz, bezpiecznie zarezerwujesz aż na 5 dni roboczych oraz nabędziesz nowe auto w uproszczonej formule online. Po rezerwacji dobierzesz najlepsze finansowanie lub otrzymasz indywidualną kalkulację w ciągu 3h i łatwo sfinalizujesz zakup z Doradcą motoryzacyjnym. Cały proces jest całkowicie transparentny, bezpieczny i prosty, a dzięki rezerwacji pojazdu na 5 dni, masz czas na przemyślenie decyzji lub zebranie potrzebnych dokumentów.

1.

Jeśli wybraleś już auto, wybierz sposób jego finansowania.
Możesz wybrać:

  • zakup za gotówkę
  • jedną z gotowych promocyjnych ofert inansowania (kretyt, leasing, najem)
  • indywidualną kalkulację na adres e-mail, gdzie sam określasz swoje preferencje

Wszystkie oferty i kalkulacje przygotowujemy wraz ze znanymi instytucjami finansowymi, które z nami współpracują. Porównaj i dobierz najkorzystniejszy wariant dla Ciebie.

Opcje finansowe

2.

Wstępna rezerwacja na 5 dni

Wiemy, że zakup auta to ważna życiowa decyzja. Dlatego każdy zakup auta w Autoflix.pl poprzedzony jest wstępną rezerwacją auta na 5 dni roboczych.

Co zyskujesz dzięki rezerwacji?

AUTO TYLKO DLA CIEBIE
Zarezerwowane przez Ciebie auto nie będzie ofertowane innym klientom.
TWÓJ DODATKOWY CZAS
W okresie rezerwacji możesz przygotować potrzebne dokumenty, poprosić o dodatkowe zdjęcia czy obejrzeć auto na miejscu.
INFORMACJE O POTRZEBNYCH DOKUMENTACH
Na Twój adres e-mail wyślemy potwierdzenie dokonania rezerwacji wraz z dalszymi instrukcjami i wykazem potrzebnych dokumentów, które powinieneś skompletować. Dzięki temu wszytsko będzie bardzo proste.
DEDYKOWANY OPIEKUN
Od momentu rezerwacji przydzielimy Ci indywidualnego opiekuna. Dzięki temu będziesz miał opiekę aż do odbioru samochodu.
MOŻLIWOSĆ ANULOWANIA REZERWACJI
W każdej chwili możesz anulować rezerwację i otrzymać zwrot zaliczki rezerwacyjnej.

Jak przebiega rezerwacja?

Rezerwacji możesz dokonać wypełniając prosty formularz i wpłacając zwrotną zaliczkę w wysokości 400 zł

Dzięki szybkim płatnościom online rezerwacja jest prosta i bezpieczna. Zaliczka jest zwrotna bez względu na Twoją dezycję.

Płatności za pośrednictwem BlueMedia
ZWROTNA ZALICZKAREZERWACYJNA 400 zł
Po co jest zaliczka? (rozwiń)
Dzięki zaliczce Twoje auto zostanie zarezerwowane na 5 dni roboczych i nie będzie ofertowane innym Klientom. W tymczasie możesz przygotować niezbędne dokumety, poprosić o dodatkowe zdjęcia lub obejrzeć auto na miejscu.

Kiedy zostanie zwrócona? (rozwiń)
Zaliczka jest zwrotna, bez względu na Twoją ostateczną dezycję. Kwota zaliczki zostanie zwrócona na Twoje konto po zakupie auta lub w przypadku anulowania zamówienia w ciągu 3 dni roboczych.

3.

Wniosek o finansowanie i decyzja

Jeśli nie kupujesz auta za gotówkę, otrzymasz od nas komplet informacji o wymaganiach podmiotu finansującego. Pomożemy Ci je wypełnić aby uniknąć błędów i przyspieszyć proces. Na tym etapie:

  • Poprosimy Cię o skompletowanie dokumentów dla podmiotu finansującego (czas trwania tego etapu zależy od Ciebie. Im szybciej przekażesz nam swoje dokumenty, tym szybciej wniosek o finansowanie Twojego auta zostanie złożony. Najczęściej klienci potrzebują na ten etap 1-2 dni)
  • Wspólnie czekamy na decyzję podmiotu finansującego (podmioty finansujące, z którymi współpracujemy najczęściej wydają decyzje o finansowaniu w ciągu 2-3 godzin. Zdarza się jednak, iż analityk finansowy poprosi Cię o dodatkowe informacje, co może wydłużyć proces do 1-2 dni)
  • Jeśli Twój wniosek otrzyma pozytywną decyzję, będziesz mógł/mogła już podpisać umowę kredytową/leasingową (Umowę podpiszesz w miejscowości, w której mieszkasz,bądź pobliskiej, ponieważ przedstawiciele współpracujących z nami instytucji finansowych znajdują się w całym kraju. Umówimy Cię na spotkanie maksymalnie w ciągu 3 dni od wydania decyzji. W niektórych przypadkach istnieje możliwość podpisania Umowy w salonie dealera, gdzie będziesz odbierał auto.)

4.

Rejestracja i ubezpieczenie auta

Rejestracja i ubezpieczenie auta możesz załatwić w miejscu swojego zamieszkania lub prowadzenia działalności. Jeśli wybrałeś leasing lub najem - formalnościami zajmie się podmiot finansujący. Jeśli wybrałeś kredyt lub zakup za gotówkę - po Twojej stronie zostaje wyłącznie zarejestrowanie pojazdu. Ubezpieczenie możesz zawrzeć we własnym zakresie, ale Twój opiekun zaproponuje Ci najbardziej korzystne finansowo ubezpieczenie od dealera. Nasz Doradca sprawnie przeprowadzi Cię przez ten proces.


5.

Dokończ zakup i odbierz nowe auto w salonie

Teraz dealer przygotuje Twoje auto do wydania. Tobie zostanie już tylko jego odbiór. Jeśli jednak będziesz miał takie życzenie to za dodatkową opłatą Twój samochód zostanie dostarczony w miejsce, które wskażesz.
To już ostatni krok. Zaliczka została Ci zwrócona, a Ty cieszysz się nowych autem.


PODSUMOWANIE

Cały proces zamuje zwykle ok. 7 dni. Ten czas może być krótszy, jeśli sprawnie zgromadzisz wymagane dokumenty. W przypadku zakupu za gotówkę mogą to być nawet 3 dni. Odbierz nowe auto w salonie dealera i ciesz się zakupem.


Powyższa prezentacja i kalkulacja stanowią zaproszenie do zawarcia umowy (art. 71 k.c.). Oferta handlowa w rozumieniu art. 66 k.c. może zostać złożona po dokonaniu oceny zdolności finansowej, od której uzależnione będzie zawarcie umowy. Zdjęcia mogą mieć charakter poglądowy.

Skontaktuj się z nami